Druk lateksowy

Trwale, zdrowo i ekologicznie- te trzy cechy zapewni Ci druk lateksowy!
Dowiedz się więcej
Opis technologii
Możliwości produkcyjne
Grupy produktowe
Zadaj pytanie
Druk lateksowy
Unikalne połączenie lateksu i wody stworzyło tusze idealne do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Ta mieszanka zapewnia farbę w 100% ekologiczną (potwierdzoną certyfikatem UL ECOLOGO®) oraz nieszkodliwą dla zdrowia. Przy wydruku woda zostaje odparowana zostawiając przy tym nasycony kolorystycznie i podkreślony intensywną czernią projekt bez jakichkolwiek drażliwych zapachów.
Możliwości produkcyjne
Możliwości produkcyjne

 

Dysponujemy najlepszym na rynku sprzętem do wydruku lateksowego marki HP, co daje nam nieograniczony potencjał w wyborze kolorów oraz nośników Twoich projektów. Nasz wydruk lateksowy to gwarancja trwałości, którą daje pełna odporność na czynniki zewnętrzne oraz promienie UV. To idealna opcja dla poszukujących najwyższej jakości połączonej z ochroną środowiska.

4950
Metrów kwadratowych wydruku na dobę
16
Specjalistów dbających o jakość wydruków
3
Dni roboczych na realizację zamówienia
Grupy produktowe
Grupy produktowe
MATERIAŁY ROLOWE
Wszelkiego typu banery drukowane (banery winylowe, siatkowe czy tekstylne z dowolnym sposobem wykończenia). Dwie oddzielne linie postprodukcji pozwalają nam na niezależną realizację bardzo dużej ilości zleceń każdego dnia. Dzienna wydajność to ponad 5000m2 gotowych produktów dziennie!
SYSTEMY RAM ALUMINIOWYCH
Prężnie rozwijająca się grupa produktowa w naszej firmie. Technologia lateksowa pozwoliła nam na wprowadzenie nowych materiałów które w porównaniu do druku backlit w technologii UV są bezwonne i nietoksyczne. Każdy wydruk do ram aluminiowych ma idealny wymiar i niezrównaną jakość druku.
ROLLUPY, X-BANNERY ORAZ PODOBNE SYSTEMY WYSTAWIENNICZE
Posiadamy w pełni niezależną i odizolowaną linię produkcyjną do rollupów, maksymalna wydajność tego zespołu to 340 szt. gotowych rollupów dziennie Każdy z nich pakujemy z należytą dbałością, a nasze specjalnie zaprojektowane opakowania zapewnią, że produkt dotrze do Was w nienaruszonym stanie.
MEBLE REKLAMOWE
Grupa ta obejmuje wszelkiego rodzaju leżaki reklamowe, pufy drukowane materiały obiciowe poduszki podkładki obrusy i wiele innych. Nowe możliwości technologii Lateksowej pozwalają nam na druk bawełny która po dodatkowym procesie jest odporna na pranie w temp. do 30C
FOTOTAPETY, TAPETY, OBRAZY ŚCIENNE
Grupa dająca nam ogromną satysfakcję. Zrealizowane przez nas projekty zdobią polskie i europejskie hotele, centra handlowe oraz instytucje pożytku publicznego. Ponad 10 lat doświadczenia w połączeniu z bezkompromisową jakością maszyn HP Latex to gwarancja najlepszych rozwiązań i pewności, że Wasz pomysł zostanie porządnie zrealizowany.
FOLIE SAMOPRZYLEPNE
Jeden z najpopularniejszych produktów wykorzystywanych na rynku. Nasz szeroki park maszynowy pozwala nam spełnić każde Wasze życzenie szczególnie, jeśli zależy Wam na najwyższej jakości i trwałości oraz ekologicznych produktach w najniższych cenach.
Zadaj pytanie
Joanna Dutkowiak Specjalista do spraw produkcji
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowymi informacjami związanymi z naszą ofertą druku, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Tel.: (+48) 61 679 14 44 kontakt@mxl.net.pl