Druk UV

Technologia pozwalająca na produkcję wydruków w nieograniczonych rozmiarach na niezliczonych podłożach.
Dowiedz się więcej
Opis technologii
Możliwości produkcyjne
Grupy produktowe
Zadaj pytanie
Druk UV

Jej sekret tkwi w specjalnych tuszach UV- utwardzanych promieniowaniem ultrafioletowym - dzięki którym w błyskawicznym tempie uzyskujemy gotowe do użycia materiały idealnie odwzorowujące kolorystyczne wizje klienta. Jednocześnie zachowujemy najwyższą jakość i ostrość obrazu, oraz wysoką odporność na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.

Możliwości produkcyjne
Możliwości produkcyjne

 

Szeroki wachlarz możliwości druku UV pozwala nam przenieść każdy pomysł na różnorodne materiały cechujące się gładką, sztywną powierzchnią. Są one z najwyższą starannością dobierane i wyselekcjonowane przez naszych pracowników, by spełniły oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

1910
Metrów kwadratowych wydruku na dobę
15
Specjalistów dbających o jakość wydruków
3
Dni roboczych na realizację zamówienia
Grupy produktowe
GRUPY PRODUKTOWE
MATERIAŁY ROLOWE
Wszelkiego typu banery drukowane (banery winylowe, siatkowe z dowolnym sposobem wykończenia). Dwie oddzielne linie postprodukcji pozwalają nam na niezależną realizację bardzo dużej ilości zleceń każdego dnia. Dzienna wydajność to ponad 3400m2 gotowych produktów dziennie!
ROLLUPY; X-BANNERY ORAZ PODOBNE SYSTEMY WSTAWIENNICZE
Posiadamy w pełni niezależną i odizolowaną linię produkcyjną do rollupów, których produkujemy około 140 każdego dnia. Każdy z nich pakujemy z należytą dbałością, a nasze specjalnie zaprojektowane opakowania zapewnią, że produkt dotrze do Was w nienaruszonym stanie. Nasza maksymalna wydajność zespołu to aż 200 rollupów dziennie.
FOLIE SAMOPRZYLEPNE
Jeden z najpopularniejszych produktów wykorzystywanych na rynku. Nasz szeroki park maszynowy pozwala nam spełnić każde Wasze życzenie szczególnie, jeśli zależy Wam na najwyższej jakości i trwałości oraz ekologicznych produktach w najniższych cenach.
Zadaj pytanie
Joanna Dutkowiak Specjalista do spraw produkcji
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowymi informacjami związanymi z naszą ofertą druku, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Tel.: (+48) 61 679 14 44 kontakt@mxl.net.pl