ECO solvent

Druk Eco Solvent to bezbłędne połączenie wszystkich najlepszych cech atramentów solwentowych z troską o środowisko naturalne i ekologię.
Dowiedz się więcej
Opis technologii
Możliwości produkcyjne
Zadaj pytanie
ECO solvent

Ciężko znaleźć godnego konkurenta dla technologii solwentowej. Atramenty na bazie rozpuszczalników organicznych od lat podbijają rynek druku wielkoformatowego. Jak trudno wymienić ich wszystkie zalety, tak nie sposób przemilczeć ich dwóch wad – intensywnego zapachu i wysokiej toksyczności. Jednak stosowany w naszej firmie Eco Solvent z powodzeniem je eliminuje. Są to atramenty bezwonne, bazujące na kwasie mlekowym, bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego. Idealna alternatywa dla klasycznego solwentu.

Możliwości produkcyjne
Możliwości produkcyjne

 

Precyzja, nasycone barwy i wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także wysoka rozdzielczość druku Eco Solvent oraz jego bezpieczeństwo dla zdrowia powodują, iż idealnie nadaje się on do wnętrz. Równocześnie szeroki wachlarz powierzchni, na których może zostać użyty zapewnia mu bezkonkurencyjność w dziedzinie bannerów, tablic reklamowych czy folii okiennych.

570
Metrów kwadratowych wydruku na dobę
4
Specjalistów dbających o jakość wydruków
3
Dni roboczych na realizację zamówienia
Zadaj pytanie
Joanna Dutkowiak Specjalista do spraw produkcji
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowymi informacjami związanymi z naszą ofertą druku, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Logotypy UE

Beneficjent MXL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekty pn.:

czytaj dalej

Tel.: (+48) 61 679 14 44 kontakt@mxl.net.pl