FOTOTAPETY, TAPETY, OBRAZY ŚCIENNE

Grupa dająca nam ogromną satysfakcję. Zrealizowane przez nas projekty zdobią polskie i europejskie hotele, centra handlowe oraz instytucje pożytku publicznego. Ponad 10 lat doświadczenia w połączeniu z bezkompromisową jakością maszyn HP Latex to gwarancja najlepszych rozwiązań i pewności, że Wasz pomysł zostanie porządnie zrealizowany.
fototapety ścienne
Prosty sposób na odmianę każdego wnętrza. Fototapeta nada niepowtarzalnego charakteru nie tylko w salonie, kuchni, łazience czy sypialni, ale także w restauracji, hotelu czy biurze. Drukujemy w technologii latex przy użyciu oryginalnych atramentów, dzięki czemu masz gwarancję najwyższej jakości.
Zobacz więcej
obrazy na płótnie
Stwórz z nami oryginalny obraz na płótnie i ożyw przestrzeń swojego domu, biura, restauracji czy salonu. To nie tylko oryginalna dekoracja, ale też pomysł na doskonały prezent. Wykorzystaj obrazu na płótnie do zaprezentowania ciekawych grafik lub napisów. Nasze obrazy wykonujemy w technologii latexowej przy użyciu oryginalnych atramentów, dzięki czemu masz gwarancję najwyższej jakości.
Zobacz więcej
Logotypy UE

Beneficjent MXL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekty pn.:

czytaj dalej

Tel.: (+48) 61 679 14 44 kontakt@mxl.net.pl