O FIRMIE

Doświadczenie, najlepsi specjaliści i nowoczesna technologia to nasza gwarancja sukcesu.
Dowiedz się więcej
18
Lat doświadczenia w druku wielkoformatowym
26
Wysokiej jakości urządzeń
60+
Wykwalifikowanych pracowników
4
Technologie druku
Kim jesteśmy

Ponad 18 lat istniejemy na rynku wielkoformatowego druku cyfrowego, mając na swoim koncie dziesiątki tysięcy zrealizowanych projektów i ciesząc się pozytywną opinią setek zadowolonych klientów. Ostatnie 10 lat poświęciliśmy na rozszerzenie działalności poza granice kraju, osiągając dzięki temu najwyższy szczebel standardów międzynarodowych naszych usług i możliwość dotarcia do najdalszych zakątków w Europie.

Nasze wartości
W naszej pracy stawiamy potrzeby klienta na piedestale, a jego opinia ma dla nas najwyższą wartość. Doskonała jakość, dokładna selekcja materiałów i bezwzględna terminowość to nasze priorytety. Jednak na fali zleceń i projektów, nigdy nie zapominamy o komforcie naszego pracownika. Ludzie pełni pasji, umiejętności, pracujący w dobrej atmosferze i z radością przychodzący do pracy są najlepszą gwarancją jakości naszych usług.

Misja firmy

Chcemy pomóc klientom, pracownikom, dostawcom i udziałowcom rozwijać ich pełen potencjał. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, dzięki najlepszym specjalistom i najnowszej technologii z zakresu druku cyfrowego.

Atmosfera pracy

Atmosfera w firmie jest dla nas równie ważna, co jakość i realizacja projektów, dlatego dbamy o każdego naszego pracownika.

Zaangażowanie

Staramy się, by nasi specjaliści, będąc najlepszymi w swej dziedzinie, byli równocześnie otwarci, bezkonfliktowi i pełni pasji.

Zgrany zespół

Zapewniając najbardziej komfortowe warunki pracy, sprawiamy, że nasz zespół jest profesjonalny i świetnie ze sobą zgrany.

Zaufali nam
Logotypy UE

Beneficjent MXL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekty pn.:

czytaj dalej

Tel.: (+48) 61 679 14 44 kontakt@mxl.net.pl