Systemy wystawiennicze

Posiadamy w pełni niezależną i odizolowaną linię produkcyjną do rollupów, których produkujemy około 140 każdego dnia. Każdy z nich pakujemy z należytą dbałością, a nasze specjalnie zaprojektowane opakowania zapewnią, że produkt dotrze do Was w nienaruszonym stanie. Nasza maksymalna wydajność zespołu to aż 200 rollupów dziennie.
Podobnie wygląda produkcja ścianek tekstylnych, ich produkcją zajmują się wykfalifikowane szwaczki które każdego dnia prdukują po kilkadziesiąt zestawów. Każdego dnia kontrola jakóści wyrywkowo składa przynajmniej 10 ścinek dla upewnienia się że tkanina dobrze się naciąga na stelażu.

 

Rollupy
To jedna z najbardziej klasycznych form reklamy, która nie wychodzi z użycia. Jesteśmy w stanie przygotować dziennie od 150 do 200 roll-upów, a zamówienia przyjmujemy już od 1 sztuki. Skorzystaj z profesjonalnego druku w technologii lateksowej lub UV i ciesz się jakościową reklamą podczas szkoleń, prezentacji, warsztatów czy targów.
Zobacz więcej
ścianki tekstylne
Ścianka dająca możliwość dwustronnej ekspozycji nadruku. Wystarczy rozłożyć lekką i łatwą w montażu konstrukcję, a następnie naciągnąć na nią materiał z zadrukowaną reklamą. To estetyczna, a zarazem niekłopotliwa reklama odpowiadająca na nowe potrzeby. Sprawdzi się w firmie, na targach, imprezach i wszędzie tam, gdzie będziesz chcieć zagwarantować widoczność swojej firmy.
Zobacz więcej
ścianki tekstylne z rzepem
Nowoczesna, lekka i łatwa w montażu. Materiał z zadrukiem przyczepiany jest, za pomocą rzepów, do specjalnej konstrukcji. To sprawia, że dowolnie będziesz móc zmieniać eksponowaną na ściance reklamę. Wybierz ściankę przepuszczającą lub nieprzepuszczającą światło i ciesz się jakościową reklamą podczas targów, eventów, spotkań autorskich czy imprez firmowych.
Zobacz więcej
Logotypy UE

Beneficjent MXL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekty pn.:

czytaj dalej

Tel.: (+48) 61 679 14 44 kontakt@mxl.net.pl